Srpen 2007

jo

30. srpna 2007 v 20:47 killerpilze
nejkrasnejsi braskove na svete!!!

prázky

28. srpna 2007 v 21:57 | Lil |  Moje citové pochody alias Deník
No takže prázdniny se pomalu blíží ke konci a já za ně v podstatě nestihla nic udělat .... přectavovala jsem si že je pravděpodobě prosedim celý doma a stihnu udělat to co se mi nepovedlo zvádnout během školního roku ale kámaradky mě vytáhli sebou na dovču takže místo abych uklízela ten můj nehoráznej bordel v pokoji tak sme se pěkně povalovali v postílkach do oběda byli dny kdy sme ani nevylezli prostě havaj ....jenže týden s Lolenkou utekl jak voda a já hned za dva dny po příjezdu jela z Koulovic na 6 dní na kola no upřímě Katko moc se mi tam teda nechtěla ale bylo to mooooc super ....hlavně na tom koupališti doufam že ty kluky už nikdy nepotkáme .....mno pak pár dní strávených u nás na chatě a teď začínam za 6 dní novej školní rok a prázdniny utekli jako voda prostě 2 měsíde prázdnin je málo.....
Takže sthrnutí rázdniny sem prožil spíž sportovně než to povalování a za dva měsíce si uklidit pokoj co jsem si dala za úkol(ještě teďkon je tam bordel ale už se na něm pracuje!!)

Zkusim napsat o každé části prázdnin zvlášť ale nevim jestli to zvládnu snad jo. Mam ješťě v plánu udělat článek kam byste mohli psát ňáký ty vaše zážitky a trapásky a lásky co ste za prázdniny prožili tak něco napíšu no a to by bxlo snad vše !!!

¨PAC A PUSU
Za pravopis neručim !!

diplomek č.2

28. srpna 2007 v 21:34 Diplomy

diplomek č.1

28. srpna 2007 v 21:33 Diplomy


fabi-info

19. srpna 2007 v 12:11
Jméno: Fabian
Přezdívka: Fabi
Holka: nemá.........je singl
Funkce v gruppě: bubeník
Narození: 23.12.1992
Znamení: kozoroh
Sourozenec: bratr Jo
Barva očí: hnědá
Bydliště: Bayern
Hobby: Musik, Fotbal
Motto: Nedělej si těžkou hlavu
Poslouchá: Metal a punkrock
Oblíbená barva: modrá
Oblíbený zvíře: Kočka
Oblíbený jídlo: nudle
Oblíbený fil: Pan a paní Smithovi
Kontakty-mail: fabi@killerpilze.de

jo-Info

19. srpna 2007 v 12:07 killerpilze
Jméno: Johannes
Přezdívka: Jo
Holku: Nemá...je singl
Funkce v gruppě: kytara a zpívá vokály
Výška: 178,5 cm
Narození: 30.07. 1989
Znamení: Lev
Barva očí: hnědá
Barva vlasů: přírodní blond...obarvený na tmavo
Bydliště: Bayern / Augsburg
Sourozenci: brácha Fabi
Domácí zvířata: Kočka Paulinchen
Hobby: Muzika, holky,fotbal
Motto: Když chceš na něco dosáhnout, jdi a neboj se toho.
Poslouchá: Die Ärzte, Green Day, Beatsteaks, Mad Caddies...
Oblíbený filmy: Vinetů
Obl. barva: modrá
Obl. zvíře: lev
Kontakty-mail: jo@killerpilze.de

informace

19. srpna 2007 v 10:19 Tomáš Rosický
Datum narození: 4. října 1980
Znamení: váhy

Pozice: záložník
Výška: 179 cm

Váha: 68 kg

Klub: Arsenal Londýn
Přezdívka : Rosa , Miminko
Číslo dresu v repre : 10
Číslo dresu v Arsenalu : 7
fanynky - omdlévají štěstím, když na ně při střídání zamává
jahody - rodiče by mu dali 1 000 Kč, kdyby snědl jednu jahůdku, i přesto si ji nevzal, nemá je prostě rád
tituly - Tomáš získal zlaté medaile ve všech věkových kategoriích ve Spartě
jazykové znalosti - čeština, němčina, angličtina
knížka - Tomáš Rosický hvězdám v patách

Upozornění

19. srpna 2007 v 10:17
No jelikož mi ňáký dobrák smazal polovinu rubrik a článků a než zjistim jaký to všechny byli tak to bude chvíli trvat a budu se snažit to sem dát zpět tak já jen aby ste to věděli a doufam že přídu na to kdo to smaznul !!!
PAC A PUSU
Za pravopis neručim!!!=o)

Kozoroh (22.12. - 20.1)

19. srpna 2007 v 10:13 Hvězdy tě prozradí
Na jednu stranu ctižádostiví, vtipní Kozorohové, na druhou lidi trpící pesimismem a nedostatkem sebedůvěry, jenž maskují za vypočítavé chování. Jsou to výborní myslitelé a dobré postavení či majetný úspěch je pro ně nadmíru důležitý. Možná jen proto dávají často přednost kariéře před pevným vztahem a bývá pro ně i záhadně těžké, dávat najevo své vnitřní pocity jako je láska a něžnosti. Ale v nitru takoví nejsou, v srdci nejedno z nich se skrývá jiskra romantika a praktického partnera. Svou stydlivost schovávají za množství reptání a drzých úšklebků, lakotu za nemilou přednost. Dokáží být rozmařilí, ale i velmi rezervovaní. Někdy se zdá až nekonečně těžké, dostat se do života Kozoroha, ale možná že nás jen odráží ta jeho zatvrdlá schránka, skýtající uzavřeného člověka zahleděného do sebe. Avšak né všichni lidé narození v zemním znamení se musejí chovají úplně stejně. Tak jako v některých oblastech plně vynikají, tak v jiných zase naprosto vyhoří. Proto se né zřídka stává, že se Kozorozi povolují depresím, z nichž se dost ztěžka vyhrabávají a stavějí znovu na nohy. Ovšem to co nás na nich tak přitahuje a tvoří je tak nesmírně zajímavými je zajisté monstrózní charisma, jimž celí naprosto obtékají. Dokáží rozbušit né jedno zkamenělé srdce, ale přes počáteční suverénnost si s tím často pak neumí úplně poradit. Mají též období, kdy perlí jednu humornou hlášku za druhou a naopak čas, kdy by se nejraději uzavřeli do sebe a dost dlouhou se musí zpracovávat i pro pouhý úsměv či milé slovíčko! Ale když se vám to povede, můžete získat velmi dobrého společníka, přitažlivého partnera či nejlepšího kamaráda!!

Vodnář(21.1. - 18.2)

19. srpna 2007 v 10:12 Hvězdy tě prozradí
Nezávislí Vodnáři, vůdci okolí i sebe sama. Není nic, co by je zastavilo při cestě za svých úspěchem, nic co by pro ně znamenalo víc než vlastní podstata. Do plánů si nenechají mluvit a tvrdošíjně si vedou svou. Jejich názory jsou vždy objektivní a logické, nemusíte se bát, že by vám proto dali špatnou či neužitečnou radu. Rádi pomohou, ale do svých věcí si mluvit nenechají. Mají na to moc velkou hrdost a radši si najdou cestu sami. Pro své originální výroky se nezřídka stávají vůdci a středy pozornosti veškerého dění kolem nich. Ze všech dvanácti znamení jsou na tom ale právě oni nejhůře, co se týče oblasti udržování vztahů a delšího usazování. Milují změny a nechtějí se nechat řídit nějakými zbytečnými pravidly a daným řádem. Jako čirá, zurčící voda, tak i Vodnáře neustále nese proud dál a dál, jen tam kam oni chtějí, tam kam je vede jejich srdce. Pokud se však opravdu zamilují, dávají velkou váhu romantice a věrní dokáží být téměř jako jejich bratři Kozorohové. Umí se vcítit do partnerových strastí a znají zaručený způsob jak mu udělat radost. Tato nemalá přednost jim také zaručuje temperamentní partnerství s jasnou budoucností, v kterou musejí mít tito jedinci jistotu. Jejich chování se ovšem né vždy dá tak plně předpovídat. Díky své nemalé odtažitosti není ulovení Vodnáře zas taková hračka. Největší starosti jim nejspíše působí myšlenka na to, že by někdo mohl narušit jejich soukromí a nemilosrdně vpadnout do jejich přesně ohraničeného prostoru. Ovšem buďme optimisté, ostatně jako oni nikdy neztrácejme naději. Díky pozitivní vlně, jenž je neustále ovlivňuje, brzy pochopí, že jim nemusíte chtít notně ublížit, ale jen okusit přátelství zas z trochu jiného, chutnějšího soudku.

Býk(19.2. - 20.3.)

19. srpna 2007 v 10:11 Hvězdy tě prozradí
Zdravý rozum a logické úvahy, ovšem bez potřebné dávky pružnosti - tak nějak smýšlejí lidé ve znamení Býka. Touží po jistotě a stabilitě, stejně jako po klidu a harmonii. Jejich potenciál jim zajistí zářnou budoucnost a profesi, po které vždycky toužili. Díky své nenasytné majetnochtivosti dokáží během života nahromadit velké mění, ale bohužel do svého inventáře úspěchů řadí i své milostné partnery. Potrpí si na maličkosti a vše co si umanou, musejí dovést do nejmenšího detailu. Pokud ovšem podle sebe dosáhnou dokonalosti svého plánu, nesnaží se nic přehánět a stále si hoví na svém vytyčeném bodečku. Proto, například i když jsou Býci zdatní a ohleduplní milenci, mohou se po čase stát i nudnými společníky, jenž si nepotrpí na nová vzrušující dobrodružství! Ale protože víme, že se učí sice pomalu, ale o to důsledněji, nemusíme se bát, že by jsme je nemohli přiučit něčemu novému. Pro svou láskyplnou, srdečnou povahu a zálibu ve víně a jídlu stávají se také těmi nejštědřejšími hostiteli. Svou náklonnost projevují hojně a bez větších potíží dávají najevo své kladné či záporné city. Nic v sobě nedusí. Jsou to prostí, nekonfliktní lidé, jenž sice čas od času vybuchnou, ale o to více pak předcházejí zbytečným hádkám. Jistě nás dostane jejich přirozené kouzlo, skryté třeba jenom v jemném, tichém hlase či vždy v otevřenému srdci, naslouchajícím našim problémům. Možná i pro své úzké spojení se zemním živlem milují práci s půdou a celou přírodou. Mívají též nemalé hudební nadání. I když někdy bývají maličko leniví a náladoví, musíme jim vše pro jejich psí věrnost a milující srdíčko odpustit. No prostě naše zlata!

Beran(21.3. - 20.4.)

19. srpna 2007 v 10:10 Hvězdy tě prozradí
Vystupují z řady a jsou odhodlání obětovat se pro úspěch. Energický a podnikaví duch z nich dělá výborné velitele. Neznají porážku. I přece všechno je právě zbrklost nejhorší vlastností Beranů. Nemluvíme tu ani o tvrdohlavosti, spíše jen o tom, že neumějí přiznat chybu a neznají jiný názor než ten jejich. Ve vztazích bývají velmi vášnivý a proto potřebují nadmíru živého a vytrvalého partnera, jenž je nejen uspokojí, ale bude je držet na uzdě. Milují hlučná a rušná prostředí, kupříkladu velkoměsta nebo aspoň dynamické zaměstnání. Pokud je nudné, snesou to, jen si pak vše musejí vynahradit v bohaté úrodnosti koníčků. Svým impulzivním smyslem pro riskování musí stále něco podnikat. Zapálení pro věc a hru je žene k vítězství, jehož nedosažení jim sebere notnou dávku chuti pokračovat. Ve své cestě za úspěchem neznají překážky. Jednoduchým, přímým útokem odrovnávají konkurenci a až bezohledně si hledí svého. Pokud se, ale budete hodně snažit, možná vám dají nahlédnou i tam dovnitř. V místo, kde se vznětlivý Berani mění na bystré beránky, s možnými náznaky romantičnosti a neoblomnou spolehlivostí dobrého přítele. Snadno se nadchnou a rádi všechno zkoumají a objevují nové věci. Pomocí pevné ctižádosti a odvahy nenechávají výzvy bez odezvy a rádi zkoušejí své síly. Věřte, že se s nimi nemálo nasmějete a zažije ty nejlepší okamžiky svého života. Ať už tady nebo v exotických zemích, kde tráví svůj čas nejraději.

Panna(24.8. - 22.9.)

19. srpna 2007 v 10:10 Hvězdy tě prozradí
Vždy upravená, čistá panna se skromným, avšak prakticky šťouravým výrazem ve tváři. Nejednou nás překvapí, že tato křehká bytost dokáže být převelmi tvrdá a temperamentní, to hlavně v hádkách. Neustále klapající ústa se téměř nezastaví a neustále nám sdělují jejich jasné a prozíravé názory. Se svou prací nejsou nikdy spokojeny a proto potřebují někoho, kdo je včas zarazí a řekneme jim, jakých skvělých výsledků se dopracovali. To může pomoci zestabilnit i jejich né přímo zářné sebevědomí, jenž se svíjí pod průzračnou skromností a nesmělostí Panen. Pořádně nevěří v lichotky, v sebe ani své úspěchy, proto musejí být neustále povzbuzovány a popíchávány. Vyjadřování citů bývá pro mnohé z nich zcela zapovězená stránka i když milují jemně, věrně a oddaně. Jejich smysl pro detail či (jestli chcete nazvat) přehnané puntičkářství se snaží dovést vztah a domácnost do naprosté dokonalosti. To se jim často daří, ale pozbývají pak času pro sebe. Proto zklidni, relaxuj a přehoď své starosti na jiné. Uvidíš, že se uleví nejen tobě, ale i všem ve tvém okolí. Přestože se někdy bojí vzít úkol tak zcela do vlastních rukou, bývají vůči němu, vám i sobě malicherně kritičtí. Možná je to právě jen to, co brzdí vztahy a nebo podkopává jejich základ. Společnosti se po většinou straní, staví se k ní nesměle a konzervativně, ale pokud ve své přátele získají jistotu a vybudují si u nich respekt, stávají se velmi inteligentními a zajímavými společníky. Před rušivými faktory velkoměsta unikají do přírody, jenž se stává jejich nedílnou součástí. Ať je to kolo, procházky či jóga, musejí do sebe nechat vstoupit ducha přírody , oprostit se od neustálé úzkosti, napětí a prostě se hodit do pohody.

Střelec (23.11 - 21.12)

19. srpna 2007 v 10:09 Hvězdy tě prozradí
Jejich cíl se ztrácí mezi mraky. Střelci jako nekoneční bojovníci a nadšení optimisté si dokáží prorazit cestu a pevně stát za svým slovem. Milují společnost a automaticky se stávají jejím středem. Nebojí se protlačit nebo jasně projevit svůj názor, jenž někdy s přehnanou upřímnosti dokáže pěkně zabolet. Ale oni jsou takoví a budou. Nekladou důraz na okolky a jednají přímo s elánem, bez větších intrik a sebezapření. Jsou to velmi citlivý lidé, jenž své jádro schovávají za tvrdou slupkou dokonalosti a navíc umějí nalézt i svou vlastní chybu. Někdy jsou poněkud neklidní a roztěkaní, ale pokud se někde naskytne větší či menší výzva, okamžitě projeví svoji všestrannost a zaměří se jen a jen na ni! Mají mnoho přívrženců, ale i přirozených nepřátel, jenž se derou na jejich zlatavé místo. Střelci dokáží i nemožné. Tam, kde by jiný dávno hodil flintu do žita, oni přitvrdí ještě více a dobudou svého vysněného snu či ztraceného postu! Větší pozor by měli klást na závistivé lidi, tvářící se jako dobří přátelé, jenž jsou v nestřeženém okamžiku schopni podrazit jim nohy. Nebojí se dobrodružství a velmi rychle se nadchnou pro novou věc. Neznají stereotyp, jenž je neskutečně deptá... Většina z nich si potrpí na pořádek... najdou jen Svobodu a volnost, která je pozvolna na svých křídlech donese až k vrcholu...

Váhy(23.9. - 23.10.)

19. srpna 2007 v 10:09 Hvězdy tě prozradí
Spravedlivé a harmonické... pokud tě nezaujmou zevnějškem, pomalu tě dostane jejich silná vnitřní podstata. Tito jedineční jedinci mají na vše vysoké požadavky a trpí přehnaným perfekcionismem a naivní nerozhodností. Chtějí mít vše dokonalé, ať už de o ně, přátele či své životní prostředí. Někdy jednají podle své vrozené intuice a dokáží odhadnout člověka, jeho úmysly a případnou lest či zahubit zradu. Jsou mistry spravedlnosti a svými konejšivými slovy dokáží ovinout nejedno srdce. Vynikají neobvyklou diplomacii a sami nejsou schopni žít v rozhádaném prostředí, táhlé spory je pomalu ničí a dohánějí k depresím. Jsou závislé na přátelství a dobrých rodinných vztazích. Nebojí si dát oraz a jen tak relaxovat, čehož jiní někdy zneužívají k tvrzení, že jsou líní! Pokud potřebuješ poradit, utěšit či jen tak si prostě poplakat, jsou tu vždy oni, jako věčné vrby s přesnou radou, přinášející smír do našich rozbouřených srdcí. Pokud jim budeš pozorně naslouchat, může se tvůj život rychle stát snovým rájem. Tito zvláštní lidé, s talentem nenuceného vcítění, posloupnou volbou slov a skvělým taktem, mají ovšem (jako každý) i svá "temná období", kdy místo aby hledali oporu jako ostatní u nich, vtáhnou se do sebe a na první pohled se mohou zdát dokonce i protivnými a zamlklými společníky. Ne, stačí, když i přes počáteční nezdary objevíš skrytý problém, vyslechneš trápení a vše bude jako dřív. Pokud jde o milostnou stránku, stávají se Váhy milými koketní společníky se sklonem k romantičnosti. Poznej neobvyklého člověka, jenž nasytí tvé city a poskytne ti stálý pocit bezpečí.

Štír(24.11. - 22.11.)

19. srpna 2007 v 10:08 Hvězdy tě prozradí
Štíři, lidé doslova nabití energií a touhou jí ze sebe vysypat a vytěžit ze života co nejvíce. Proto je také velmi důležité, aby ji ze sebe vhodně vyčerpaly a správně využily všude tam, kde je potřeba. Oblast, kde též potřebují velmi uspokojit, je právě ta sexuální. Neznamená to ovšem, že jedinci narození v tomto znamení musejí být nutně nadržení, ale jistý silnější podnět k uspokojování své vášnivé touhy tu je. Tento druh přirozené intuice dokáží proměnit a spotřebovat například při sportu či při práci v domácnosti! I když jsou Štíři velmi silnými a rozhodnými osobnostmi, drží se raději trochu vzad od všeho toho zmateného dění a vše sledují s krajní nadneseností z povzdálí. Není to však rozhodně proto, že by se stranili společnosti, ba naopak tento vnější nadhled jim pomůže lépe odhadnout situaci a později bez problému zapadnout. Od života si slibují velké plány a díky své intenzivní cílevědomosti jich také dosáhnou. Vše prožívají velmi hluboko a negativní emocionální propad je dokáže velmi tvrdě zasáhnout. Poté se povětšinou stahávají do sebe a rozproudit v nich znovu "sportovního" ducha, dá docela zabrat. V těchto chvílích se Štíři uchylují k nepříjemnému tajnůstkaření a potlačování jejich aktuálních problémů, které jsou ochotni svěřit jen velmi blízké osobě. Vyhýbejte se myšlence zradit či urazit výbušného člověka vodního znamení, jenž někdy bývá i nesmyslně posedlý zatvrzelou pomstychtivostí. Jako ostatní mají i Štíři více či méně špatných vlastností. Mezi nejhorší bezesporu patří žárlivost, jak už jde o vztahy, úspěchy nebo velký majetek. Věřte, že toto vše nenechají bez povšimnutí a budou se posedle snažit se vám vyrovnat. Jako další i možná otravnost a neodbytnost.

Rak(22.6 - 22.7.)

19. srpna 2007 v 10:07 Hvězdy tě prozradí
Tento nesmírně citlivý a milující tvor, jako by cítil až roztomile velkou odpovědnost za sebe a celou svou rodinu. I když se jeho důkladná péče může někdy stát až nad míru laskavou, nemějme mu to za zlé a pochopme jeho čisté srdíčko. Správné řešení problémů jim obstarává jejich vrozená intuice a vynalézavý duch. Jestli přijde řeč na partnerství, dokáží mu Raci věnovat nejen plno energie, ale i čiré lásky. Jako fakt je přece spíše přitahuje minulost, než aby řešily zmatené otázky přítomnosti. Mají skvělou paměť a dřívější události se jim zarývají víc než barvitě. Stávají se proto nadšenými sběrateli a archiváři všemožných cetek a harampádí, jenž pro ně mívá hlubší význam. Díky své emocionální hodnosti se bez problému v cítí do každé strasti a rozmíšky mezi svými bližními, ke kterým chovají více než velký pocit zadostiučinění. Nemusejí změny, rádi si hoví na svém zaběhlém, avšak útulném stereotypu. Tak jako bývají opatrní k neznámým lidem, tak otevřeně a přátelsky prožívají vztahy i náklonnost k dobrému jídlu. Někdy se jeví trochu nedůtklivě a jejich svrchní slupka se zdá, tak trochu neobalená, ale o to sladší jádro se skrývá uvnitř. Pociťují respekt ke svým rodičům a bezmyšlenkovitě plní jejich přání, jenž někdy mohou i pozbývat na smyslu. Jejich mírumilovná a milující povaha z nich činí skvělé přátele i partnery, seč někdy neodbytné, ale zas na druhou stranu neschopné odhodit všechny zábrany a vrhnout se do bláznivého, osvěžujícího dobrodružství. Jejich nejhorší vlastností je zajisté nepříjemná náladovost, jenž je doprovází již od útlého věku.

Blíženci(22.5. - 21.6.)

19. srpna 2007 v 10:07 Hvězdy tě prozradí
Vážení lidé pro které je na světě nejdůležitější přátelství, svoboda názoru a neustálý doping dobré nálady! Zmínky o rozvrácené osobnosti Blíženců nejdou někdy jen tak od věci. Dokáží se pro věci velmi lehko nadchnout, ale vzápětí neskutečně rychle ochladnou. To samé platí i o nových věcech a projektech, do kterých se vrhnou přímo po hlavě a na jejich dokončení jim už nezbývá dost potřebné síly. Často nám Blíženci mohou připadat více či méně namyšlení a nehezky povrchní. A je tomu tak! Záliba v sama sobě bývá jedna z nejhorších stránek člověka v tomto znamení, jenž má na svědomí i nepřímou důvěru téměř v nikoho z nás. Nestále vztahy a změna nálad z nich někdy vykreslí uražené mrzouty, ale když se usmívají, je to jako kdyby pro nás zářilo jedno velké sluníčko. Stávají se vášnivými partnery a díky své komunikativní dovednosti mají ve společnosti i nemalou oblibu! Jestli jde o talent, tak ten mají snad na všechno. Mistrně zvládají sport nebo vynikají v hudbě a umění či prostě všechno najednou. Jsou to všestranné osobnosti plné elánu okořeněného mazaností a bystrým úmyslem. Nejhorší věcí, která může Blížence potkat, je asi předurčená rutina, která je pro toto znamení přímo škodlivá! Tito temperamentní lovci nepohrdnou ani drobnou zradou či nemalou přetvářkou při cestě za svým cílem. Při vztahu pro ně není nevěra přestupek, ale oživení zaběhlého dogmata.

Ryby(19.2 - 20.3)

19. srpna 2007 v 10:06 Hvězdy tě prozradí
Laskavost a intuice, dvě neocenitelné vlastnosti ryb tvořící z nich jedny z našich nejlepších přátel. Tito lidumilní a obětaví tvorové by nejraději darovali celý svět svým nejbližším a na sebe by málem zapomněli. Díky své neomezené představivosti často unikají za hranice reality, odkud není lehké je vyvábit. Podvádějí svoji mysl a lež je pro ně na stejné úrovni co pravda. I když doufají, že to jejich větší či menší přikrášlování skutečnosti jen pomůže nezranit ty co milují, není to vždy tak jednoduché… Partnerství bere ryba jako obrovský závazek a snaží se do něj vložit všechny své možné city, proto se ne zřídka stává to, že bývá druhá polovička vtahu láskou zcela přemožena. Měly by krotit příliš velkou sentimentálnost, romantiku, nakonec i přehnaný optimismus, jenž by se díky těmto malým, avšak významným neduhům mohl lehce přeměnit na hořké zklamání. Nebývají příliš vášnivý, ale i tak dokáží milování prožívat hezky a jemně. Díky své schopnosti vcítění, intenzivně vnímají utrpení druhých a snaží se jim svou nekonečnou péči pomoci. Často se zbytečně podceňují a organizaci přenechávají druhým, nejraději se drží jen tak skromně v pozadí. Ani ctižádost nepatří mezi jejich vytyčené priority, nesobecky si pomalu, ale jistě šlapají vlastní cestičku. Větší změna v nich vyvolává zmatek a obavy z nového a nevyzkoušeného, ale to nic nemění na jejich potřebě pružnosti a pestrosti, například v zaměstnání. Pro jejich soucit a schopnost vřelého porozumění a vždy připravené náruče pro naše utěšení, jsou právě ryby považovány za jedno z nejmilejších znamení zvěrokruhu.