Květen 2008

záchvat zuřivosti

31. května 2008 v 23:52 Tokio hotel
Ohhh je mi z něho na blití....co si o osobě jako myslí???? neřikam že každej je musí milovat..ale jako tohle už je přehnaný...bejt jednou z těch holek...a on mě poslat domů a říct mi že sem dítě (což pořád sem...ale rozohdně tak nevypadam ani si tak nepřipadam) tak mu jednu plesknu...jako vypadá jak hodně nevydařená prdel..(tim nechci říct že já sem kráska ale jako ...myslim že on se může s sklidem zařadit do soutěže nejslizčí človek roku...posílala bych mu hlasy).(asi začínam mít rada svůj zadek :D)... nesnášim antifanoušky....je mi jich líto...je to ubohý....ja taky nemam ráda některý skupiny...lidi..ale jako nedělam montáže jak jim usekávam hlavu a nepíšu texty o tom jak chcípnou...ale ty holky to udělali hezky...:Dvrrr začínam nesnášet tuhle osobu.....i kdyby to udělal na nikoho jinýho něž na TH tak bych se taky rozčilovala..sice asi míň ale rozčilovala..doufám že se všichni schodem na to že je to ubožák.
P.S.: píšu to jaksi v rozčilení..takže překlepů a negramotnosti bude víc než normálně..toď jenom varování
a teď proč se rozčiluju..
ještě text..
Peter One přímo z podzemí
yeach yeach yeach Tokio Hotel diss let´s go!
Cílová skupina sedí na základce.
Skomanci, šprti, gayové a oběti tak to je
vymývání mozku: to uplyneme děti. Ptám se proč
to celé hovno musí být?
Noční ostraha, když je slyším jsem ohlušen
křič když nemůžeš vydržet! V tomhle nemocném světě Toma
a Billa. Nejlíp bude, když už nikdy nezapneš MTV! Každý kdo je
nenávidí, ať spálí jejich písničky! Moc nemocné musí být
ty děti "Tokio Hotel" slyším jak ty děti křičí.
Zacpu si uši! Chci utéct, nechci vědět, kde je a kde se
Bill nachází. Každý kdo umí běhat utíká tak rychle jak může
protože každý ví, že Tokio Hotel jsou otrávení.
Nenávidím Tokio Hotel, kdo ještě? Každý říká, že Tom je jak díra zadku
každý říká, že to Bill neumí. Každý se ptá, kdy to konečně vzdají.
Jak se můžeme bránit? Ptá se tady každý v kraji.
Ale bohužel není ještě žádný protijed. Nikdo nemá rád dětský rock!
Když rockuje dítě. Na děckou skupinu nemáme náladu.
Hej, já mám otázku: a když je sesadí? Jsou to kluci, kteří budou brečet?
Pozvu je do Tokia do hotelu a řeknu jim to:
Jste teplý!
To co dělají nemá styl. Já bych to nazval ostudou
a pravděpodobně bych se spálil.
Oni neukazují trendy. To jsou malé Memen. Neumím jim porozumět
a každý fanoušek taky nerozumí. Doufám, že už brzo zmizí
že tam budou jen pár hodin.
Existuje nějaký útok? Možná, že Bill bude mít mrtvici.
Tokio Hotel brzo umřou!!Audrey Kitching

25. května 2008 v 11:50 Star
Že ja na tom netu něco hledám.....ták sjíždim...všechny oblíbený weby....nejdřiv jendna katastrofa...jeden kluk přestal s blogem o Rosickym.....takže ja se už nebudu roztávat..nad novýma fotkama...a budu muset líst na ty nenáviděny anglický.....no nic..proč to všechno vykládám....našla jsem jednu holčinu ....no dejme tomu že je,,zvláštní" tak jako nikdy sem její jméno neslyšela a nikdy sem neviděla fotky....tak jako ...ani v žádnym časopisu (což se s jejím vzhledem divim) no tak by me zajímalo ...jestli jí nidko zná....
my little louierainy day in lachristmas mouse audreytoypinky and the brainme and clint float!deer in headlights

its been a long week..can you telltarina tokyo hardcore one of manyl.athe pink eddiecobra snake paper magazine party

Můj nový objev

19. května 2008 v 15:08 Star
SI tak jednou šmejdim po netu..a najdu jednu skupinu s docela zajímavým názvem..nedá mi to a okouknu to :D he he...docela sem si je zamilovala tak se musim podělit že jo :D

Rosický už je po operaci

14. května 2008 v 20:49 Tomáš Rosický
Fotbalista Tomáš Rosický
Fotbalista Tomáš Rosický
foto: Lukáš Táborský, Právo

Rosický už je po operaci, problémy jsou odstraněny

Český fotbalový záložník Tomáš Rosický podstoupil v úterý v Londýně operaci zraněné podkolenní šlachy, kvůli níž musí oželet nadcházející evropský šampionát. Zákrok se obešel bez komplikací a reprezentační kapitán by se mohl vrátit k tréninku za osm až deset týdnů. "Jsem rád, že se našla příčina mých problémů a doufám, že budu co nejdříve fit," vzkázal Rosický na svých internetových stránkách z nemocničního lůžka.
13. 5. 2008 20:45PRAHA/LONDÝN
Záložníka Arsenalu operoval anglický specialista a na žádost Rosického byl na sále přítomen i pražský ortoped Vladislav Hospodár. Podle českého lékaře se potvrdily původní prognózy, že rozhodující pro následky zranění byl náraz kolíků od kopačky protihráče do úponu, který se nalézá zepředu pod kolenem. "Došlo k uvolnění šlachy, která se i následky krevního hematonu stále více uvolňovala a bolest přecházela přes stehenní sval až směrem k zadku," vysvětlil Hospodár.
Během zákroku, který trval zhruba čtyřicet minut, prý bylo poraněné místo očištěno a šlacha zpevněna dvěma titanovými kotvičkami. "Teď je dostatečně zafixována, aby se obnovily všechny funkce a po rekonvalescenci by mělo být po problémech," dodal Hospodár. Rosický by se tak mohl hlásit na tréninku Arsenalu za osm až deset týdnů. Poslední zápas v dresu Gunners český špílmachr odehrál na konci ledna.

Podle expertů je ztráta Rosického nenahraditelná

14. května 2008 v 20:48 Tomáš Rosický
Tomáš Rosický
Tomáš Rosický
foto: PRÁVO/Michaela Říhová, Právo

Podle expertů je ztráta Rosického nenahraditelná

Vážné dopady pro český národní tým může mít podle fotbalových expertů neúčast kapitána Tomáše Rosického na nadcházejícím evropském šampionátu. Odborníci označili ztrátu klíčové reprezentační opory, kterou nepustí na Euro zranění podkolenní šlachy, za velmi citelný zásah do herního systému i chodu mužstva. Středopolaře Arsenalu by podle nich nedokázal naplno nahradit ani případný návrat záložníka Pavla Nedvěda.
9. 5. 2008 17:10PRAHA
Experti vyzdvihli hlavně Rosického přínos pro ofenzivu. "Takových hráčů pro finální a předfinální fázi je hrozně málo, a přitom právě oni dělají rozdíl mezi mužstvy v té absolutní špičce. Bez každého se dá hrát, ale v případě Rosického je to obrovský zásah do herního systému mužstva i šatny, protože šéfuje a řídí herní styl," řekl bývalý trenér a současný generální manažer ostravských fotbalistů Verner Lička.
Podobně hovořili i další. "Po konstruktivní stránce je Tomáš nenahraditelný. Nemáme nikoho, kdo by ho v ofenzivě nahradil. Reprezentace ztratila svůj základní kámen a kapitána, jednoho ze svých ofenzivních pilířů. Je to citelná ztráta," posteskl si bývalý reprezentační útočník a momentálně kouč druholigového Fulneku Václav Daněk.

Není čas na změnu hry

Souhlasil s ním i Vladimír Šmicer, který před dvěma lety přišel kvůli zranění o start na světovém šampionátu. "Pro naši reprezentaci je to strašná rána. Tomáš se nahradit nedá, musíme hrát jiný fotbal. Způsob naší hry na Euru bude bude muset být jiný než v kvalifikaci," podotkl slávistický středopolař.
Podle Ličky však není na změnu hry čas, neboť Euro je za dveřmi. "Spíš jde o to využít přednosti jiných hráčů, ať třeba Plašila nebo Matějovského. Ale ne ve smyslu, že by měli někoho nahrazovat, jako spíše tak, aby se na hřišti naplno využili své originální schopnosti," přiblížil Lička.
Rosického prý nedokáže plně zastoupit ani Nedvěd, jenž by se mohl vrátit do týmu. "Jsem pro, aby se vrátil, ale je to úplně jiný typ hráče. Je to hráč do tahu, zakončovatel a killer, ale ne typ distributora přihrávek jako Rosický. Nevidím, že by Rosického nahradil jako takového v jeho úloze," pokračoval ostravský funkcionář.
Ani podle Daňka nemůže Nedvěd vyřešit všechny potíže. "Typově je to odlišný hráč, i když formu a zkušenosti má a pro národní mužstvo by byl přínosem. Hlavně bych to ale nespojoval. Kdyby se Nedvěd vrátil, tak by se vrátil i bez toho, jestli Rosický je, anebo není," mínil bývalý internacionál.

Jedinou volbou je návrat Nedvěda

Pokud by Nedvědův návrat nevyšel, mohl by Rosického nahradit Marek Matějovský z Readingu. "Ale nehrává v reprezentaci pravidelně, což je nevýhodou," poznamenal zlínský kouč Pavel Hoftych. "Když se nad situací zamyslím, tak je jedinou volbou návrat Pavla Nedvěda. Zkušenějšího hráče na tomto místě nevidím," doplnil.
Podle někdejšího reprezentanta a trenéra Karla Jarůška může neúčast zraněného kapitána nabudit ostatní hráče. "Je to citelný zásah do sestavy, ale na druhé straně možná právě jeho absence nakopne hráče ještě k lepším výkonům," uvažoval předseda představenstva v brněnském klubu.
"Kvalifikaci v Německu jsme hráli také bez Rosického a Matějovský se předvedl v tom nejlepším světle. Ale jedná se pouze o jedno utkání, je otázkou, zda by dokázal Rosického nahradit ve více zápasech po sobě," dodal Jarůšek.

Tomáš Rosický na Euro nepojede, musí na operaci!

14. května 2008 v 20:46 Tomáš Rosický

Rosický: Prožívám nejhorší časy své kariéry

Chmurné prognózy se naplnily. Fotbalová reprezentace se bude muset na červnovém mistrovství Evropy obejít bez svého lídra. Záložníka Arsenalu Tomáše Rosického čeká příští týden v Londýně operace podkolenní šlachy a minimálně dvouměsíční rekonvalescence. "Nebudu schopen startovat na mistrovství Evropy. Nemám jinou možnost, než podstoupit operaci," oznámil na páteční tiskové konferenci sedmadvacetiletý Rosický.

Video

video: Tomáš Rosický na Euro nepojede, musí na operaci!

9. 5. 2008 16:00

Jak moc jste zklamaný z neúčasti ne ME?

Meč operace byl nade mnou strašně dlouho. Věřil jsem tomu, že se dám dohromady. Fotbal hraju na nejvyšší úrovni deset let a tohle je moje první vážné zranění. Nikomu ale spílat nebudu, není ani komu. Musím se soustředit na to, abych se vrátil co nejsilnější.

Je to pro vás nejsmutnější okamžik v kariéře?

Prožívám nejhorší časy své fotbalové kariéry. Přišel jsem o půlku sezóny s Arsenalem, teď o Euro.

Co vás čeká v následujících dnech?

Zranění si vyžádá operační zákrok, který podstoupím v úterý v Londýně.

Jaká je předpokládaná doba rekonvalescence?

To je strašně těžký odhadnout, budeme vědět až po operaci. Pan Kolář mi říkal, že šlacha bude pravděpodobně víc poškozená, než je vidět na rezonanci nebo sonografii. Odhady můžeme dělat až po operaci.

Buzernti

8. května 2008 v 15:59 Máš příležitost?? Směj se...
Přijde buzerant s naběračkou do koupelny,kde se koupe jeho
přítel a ptá se:
"Můžu si nabrat trochu vodičky?"
"Můžeš, pupíčku..."
Za chvíli přijde znovu:
"Můžu si nabrat ještě trochu vodičky?"
"Můžeš cukrouši..."
Za chvilku ještě jednou:
"Ještě trošku vodičky, můžu?"
"Naber si... to máš takovou žízničku?"
"Ne, hoří nám obýváček, víš?"

keci

8. května 2008 v 10:50 O blogu
No konečně sem se dokopala sem něco přidat...jo já vim kašlu na to ...ale prostě myslim že tady těd očekávejte tak jeden článek tejdně...no to jen moe keci ..takže víte co máte očekávat a ja sem už konečně zas tady